Treningi w okresie świątecznym

UWAGA RODZICE !!!

Ostatnie zajęcia treningowe odbędą się w tym roku w następujących terminach:

22 grudnia 2014 (poniedziałek) -

• Oddział Różyny: Skrzaty godz. 15.45 hala sportowa SP w Łęgowie,
  • Oddział Borkowo: Przedszkolaki oraz Żaki godz. 16.00 hala sportowa ZS-P w Borkowie.

23 grudnia (wtorek) -

• Oddział Kolbudy: Skrzaty godz. 16.30 hala sportowa ZKiW w Bielkówku.
  • Oddział Kolbudy: Przedszkolaki/Żaki godz. 17.30 hala sportowa ZKiW w Bielkówku, mecze z Różynami.
  • Oddział Różyny: Przedszkolaki/Żaki godz. 17.30 hala sportowa ZKiW w Bielkówku, mecze z Kolbudami

To będą ostatnie zajęcia w tym roku, gdyż w okresie świątecznym i poświątecznym szkoły są zamknięte i nie będzie można korzystać z obiektów sportowych. Z tego powodu były organizowane wyjazdy na turnieje i pozostałe imprezy aby zrekompensować dzieciom ten krótki czas odpoczynku.

Do zajęć treningowych wracamy w Nowym 2015 Roku w terminach:

7 stycznia 2015 (środa) -

• Oddział Różyny: Przedszkolaki/Żaki godz. 16.00 hala sportowa SP w Łęgowie,

9 stycznia 2015 (piątek) -

• Oddział Kolbudy: Skrzaty godz. 16.30, Przedszkolaki/Żaki godz. 17.30 hala sportowa ZKiW w Bielkówku.
  • Oddział Borkowo: Przedszkolaki oraz Żaki godz. 17.00 hala sportowa ZS-P w Borkowie.

10 stycznia 2015 (sobota) -

• Oddział Różyny: Skrzaty godz. 11.00, Przedszkolaki/Żaki godz. 12.00 hala parafialna w Łęgowie.

Dalsze dni i godziny pozostają bez zmian i trenujemy wg harmonogramu przyjętego od początku okresu zimowego w halach sportowych: Borkowo, Bielkówko i Łęgowo.

O wszystkich zmianach będziemy wcześniej informować na naszej stronie internetowej.

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
WSZYSTKIM  NASZYM DZIECIOM, ICH RODZICOM ORAZ SYMPATYKOM AP MARKO-GOL ŻYCZYMY
DUŻO SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, NIEZLICZONEJ ILOŚCI WSPANIAŁYCH PREZENTÓW POD CHOINKĄ ORAZ POGODY DUCHA.
ABY WASZE SERCA PRZEPEŁNIAŁ BLASK WIGILIJNEJ NOCY ORAZ OBRAZ NAJPIĘKNIEJSZYCH DNI.

Z OKAZJI NOWEGO 2015 ROKU ŻYCZYMY WSZYSTKIM
SAMYCH UDANYCH CHWIL I ZREALIZOWANIA WSZYSTKICH PLANÓW,
ABY NASZE DZIECI ZAWSZE BYŁY ZDROWE,
OSIĄGAŁY JESZCZE WIĘCEJ SUKCESÓW SPORTOWYCH, SZKOLNYCH ORAZ RODZINNYCH.

życzy:

Zarząd Akademii Piłkarskiej Marko-Gol,
kadra trenerska oraz pozostali członkowie współpracujący z Akademią.

Fot. sportige.com
​(MC, MR)