Debiutanckie gole pięciolatków w Bielkówku

[Relacja] Debiutanckie gole pięciolatków w Bielkówku - rocznik 2009-2010
Bielkówko, 30 stycznia 2015 roku

W dzisiejsze popołudnie w hali sportowej ZKiW Bielkówko odbyły się WIELKIE GRY najmniejszych adeptów sztuki futbolowej, jacy trenują w Akademii Piłkarskiej Marko-Gol.

Na parkiet wyszli pięcio i sześciolatkowie z roczników 2009/2010, dla których (w większości) były to pierwsze, prawdziwe mecze rozegrane w króciutkim życiu! Emocji było co nie miara a licznie zgromadzeni rodzice wprost... szaleli dopingując swoje pociechy. Maluchy bardzo przeżywali to wydarzenie gdyż wreszcie mogli się poczuć jak... prawdziwi piłkarze!

W trzech pojedynkach (mecze trwały po 12 minut) Kolbudy - Różyny górą byli ci pierwsi, którzy dwa mecze wygrali i jeden zremisowali. Na wielkie słowa uznania zasłużyli jednak wszyscy i aż serce radowało się widząc jak walczą i uganiają się za piłką. Największe wrażenie jednak wywarł 6-letni Mati Woch, który zdobył... wszystkie 12 goli dla gospodarzy ustanawiając przy tym klubowy rekord 7 goli w jednym meczu!!!

Dla gości gole zdobyli jego rówieśnicy: Wiktor Kurnicki i Maksiu Dmowski. Wyniki nie były jednak najważniejsze ale to, że dzieci bardzo dobrze się bawiły i na pewno długo nie zapomną tych chwil.

Na koniec była wspólna fotka, cukierki z vit.C od trenera Marko i szczęśliwy powrót do domu.

Na rewanż po feriach zimowych maluchy umówiły się do Łęgowa.

Aktorzy tych niecodziennych pojedynków:

Kolbudy:

1. Mikołaj Kełpin,