Skrzaty i orliki AP Marko-Gol pokazały znakomitą grę w turniejach PZPN

Roczniki 2013 i 2016 pokazały ofensywę i radość z gry

14 maja 2023 r., Kolbudy, Trąbki Wielkie

Słoneczna aura i znakomicie przygotowane naturalne boiska, a do tego ozdoby w postaci pięknych goli i ofensywnych akcji to kwintesencja występów starszych skrzatów i młodszych orlików w niedzielne przedpołudnie.

Kadra Powiatu Gdańskiego AP Marko-Gol (6 zawodników z Borkowa, 5 z Kolbud i 4 z Różyn) zaprezentowała się w rozgrywkach turniejowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej kategorii G1 i E2.

Najpierw od wczesnego rana na stadionie przy ul. Polnej 55 w Kolbudach swoje umiejętności pokazała najmłodsza drużyna rocznika 2016. Rozgrywki tej kategorii wyzwalają w dzieciach najwięcej kreatywności i gry indywidualnej, a w rodzicach/kibicach pobudzają najwięcej fantazji i przekonania, że to właśnie ich dziecko będzie drugim.... Lewandowskim. Całe szczęście, że trenerzy zawsze chłodno podchodzą do wydarzeń na boisku i umiejętnie wprowadzają swoich podopiecznych w magiczny świat piłkarski.

Kadra AP Marko-Gol U-7 z turnieju w Kolbudach:

• Szymon Garczewski (kapitan, 1 gol),
  • Natan Landowski (3 gole, 1 asysta),
  • Nikodem Myśliwiec,
  • Lena Klecha,
  • Tymon Patyk (2 gole),
  • Olek Soboń.

Równo w południe na stadion przy ul. Sportowej 2 w Trąbkach Wielkich wybiegły drużyny młodszych orlików.

Swoją klasę pokazała nasza drużyna, która od pierwszych meczy pokazała niezwykle ofensywną grę o czy świadczyło zdobycie aż 14 goli w 3 zwycięskich meczach! Brawo!

Kadra AP Marko-Gol U-10 z turnieju w Trąbkach Wielkich:

• Ania Bocheńska (kapitan),
  • Antek Mroczek (1 gol, 1 asysta),
  • Kuba Lorek (3 gole, 1 asysta),
  • Oliwier Wilczopolski,
  • Wiktor Sadło (5 goli, 2 asysty),
  • Kuba Wiśniewski (2 gole, 4 asysty),
  • Kacper Nijak 2 gole, 2 asysty),
  • Marcel Trela,
  • Tymon Kass.

Ostatnie turnieje ligowe tych zespołów zostaną rozegrane za trzy tygodnie. Zapraszamy!