Ofensywny pokaz gry starszych żaków AP Marko-Gol

Rocznik 2014 rywalizował w Ogólnopolskim turnieju U-9

13 maja 2023 r., Osice

Piękne i słoneczne przedpołudnie na znakomicie przygotowanej murawie stadionu w Osicach pozwoliło na rywalizację dzieci oraz kibicowanie i opalanie się rodzicom.

Organizatorzy - Osiczanka (dziękujemy za zaproszenie oraz gratulujemy jak zawsze sprawnie i wzorowo przeprowadzonych zawodów) na Ogólnopolski Turniej U-9 o Puchar Starosty Powiatu Gdańskiego zaprosili 15 zespołów z trzech województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko=pomorskiego.

Kadra Powiatu Gdańskiego AP Marko-Gol (6 zawodników z Kolbud i 3 z Borkowa) zaprezentowała ofensywny styl gry o czy świadczyła ilość aż 31 zdobytych goli w 8 meczach! Gra i zaangażowanie oraz składne akcje i piękne gole były ozdobą tych meczy, a rodzice/kibice byli zachwycie i wyrażali się w samych superlatywach o grze całej drużyny.

Piękne medale i wspaniały puchar wyraźnie usatysfakcjonował wszystkich i mimo zmęczenia (aż 80 minut gry) każdy był zadowolony tak z siebie jak i współpracy zespołowej. Brawo!

Kadra AP Marko-Gol z turnieju U-9 w Osicach:

• Wiktor Sadło (kapitan, 9 goli, 9 asyst),
  • Robert KIsłowski (7 goli, 3 asysty),
  • Oskar Żurawski,
  • Wojtek Janowski (2 gole, 2 asysty),
  • Jakub Wiśniewski (12 goli, 3 asysty),
  • Xavier Olejniczuk (1 gol, 4 asysty),
  • Nikodem Jarosiński,
  • Kazik Garczewski,
  • Hubert Kosiński.

Turniej był sprawdzianem dla rocznika 2014, który za tydzień będzie gospodarzem 5 turnieju ligowego. Zapraszamy!