Turniej Towarzyski rocznika 2006 w Suchym Dębie

W dzisiejsze popołudnie nasze dwa zespoły z Oddziałów w Kolbudach i Borkowie wzięły udział w Turnieju Towarzyskim Rocznika 2006 w Suchym Dębie. Zawody odbyły się na boisku typu orlik przy Zespole Szkół przu ul. Sportowej a zorganizowała je Wisła Steblewo.

Gospodarze nie byli zbyt gościnni, gdyż wygrali turniej a nasze zespoły uplasowały się odpowiednio:AP Marko-Gol Kolbudyna drugiem miejsce, AP Marko-Gol Borkowo na czwartym miejscu.. Z przebiegu gry najlepsze wrażenie zostawił po sobie zespół z Kolbud ale nie wygrał turnieju tylko na własne życzenie.W dwóch decydujących meczach nasi chłopcy prowadzili 1-0 i mimo iż mieli cały czas przewagę to tracili gole w ostatnich minutach! Zespół z Borkowa przyjechał po naukę, gdyż grali w nim prawie sami debiutanci i jeden zawodnik z rocznika 2008!

Wyniki:

• Wisła - GKS 2-0,
  • Kolbudy - Borkowo 5-0 (bramki: Szymek - 3, Oli, Borys),
  • Wisła - Borkowo 2-0,
  • Kolbudy - GKS 1-1 (Oli),
  • Wisła - Kolbudy 1-1 (Szymek),
  • GKS - Borkowo 4-0.

Tabela:

1. Wisła Steblewo
    3 mecze 7 pkt. (2 zw., 1 rem.) bramki 5-1
  2. AP Marko-Gol Kolbudy
    3 mecze 5 pkt. (1 zw., 2 rem.) bramki 7-2
  3. GKS Kowale
    3 mecze 4 pkt. (1 zw., 1 rem., 1 por.) bramki 5-3
  4. AP Marko-Gol Borkowo
    3 mecze 0 pkt. (3 porażki) bramki 0-11

Skład AP Marko-Gol Kolbudy:

1. Filip Wrzochal,
  2. Maciek Łukiańczyk,
  3. Kamil Michałowski,
  4. Mati Łukiańczyk,
  5. Borys Wenta,
  6. Oli Gradowski,
  7. Szymek Sadło.

Skład AP Marko-Gol Borkowo:

1. Kuba Bawor,
  2. Szymon Korzenecki,
  3. Szymon Kruczyński,
  4. Kacper Trzos,
  5. Maciej Jarosz,
  6. Kacper Bieniek,
  7. Dawid Malc.

Piękna, słoneczna pogoda nastrajała do gry i zabawy i na pewno taka była. Mecze trwały po 10 minut i wszyscy zawodnicy mogli nagrać się do woli. Podobne turnieje będą organizowane jeszcze często i w składach siedmioosobowych będziemy grali coraz częściej.

W przedświąteczny i poświąteczny tydzień trenujemy normalnie w Kolbudach (środa, piatek). W Borkowie zajęcia są przed świętami normalnie (poniedziałek, czwartek) a w świąteczny poniedziałek mamy wolne i spotykamy się dopiero we czwartek 24 kwietnia.

(MC)

Więcej aktualności ...