Orliki starsze AP Marko-Gol ze złotem halowego turnieju z okazji Dnia Niepodległości

Rocznik 2013 bezkonkurencyjny w Halowym Turnieju Czarni Cup

4 listopada 2023 r., Pruszcz Gdański

Chłodne i deszczowe przedpołudnie w dzisiejszą sobotę nie przeszkodziło dzieciom 6 drużyn z rocznika 2013 na rozegranie piłkarskiej imprezy, czyli Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości.

Organizatorzy Czarni Pruszcz Gd. i CKiS Pruszcz Gd. (dziękujemy za zaproszenie oraz super organizację i atrakcyjne nagrody) po raz kolejny uświetnili w sportowy sposób kolejną bo już 105 rocznicę upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Kadra Powiatu Gdańskiego AP Marko-Gol (6 zawodników z Kolbud i 4 z Borkowa) zaprezentowała się znakomicie wygrywając wszystkie mecze!!!

Oprócz złotych medali statuetkę dla Króla Strzelców otrzymał Kuba, nagrodę dla MVP Marko-Gol otrzymał Olaf a dodatkowe wyróżnienia odebrały Ania i Tosia.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnego występu, tym bardziej że był to pierwszy turniej w sezonie halowym 2023/24 i czekamy na podobne sukcesy kolejnych roczników Akademii Piłkarskiej Marko-Gol!

Kadra AP Marko-Gol U-10 z turnieju w Pruszczu Gdańskim:

• Ania Bocheńska (kapitan, 1 asysta),
  • Antek Mroczek (1 asysta),
  • Kuba Lorek (4 gole, 4 asysty),
  • Olaf Chołkowski (4 gole),
  • Kacper Nijak (2 asysty),
  • Adam Pszczoła (2 gole, 1 asysta),
  • Jacob Walczewski (2 gole),
  • Tosia Kuszczyk (2 asysty),
  • Marcel Trela,
  • Szymon Krumin.

Rodzicom dziękujemy za doping i już za dwa tygodnie zapraszamy na kolejne zawody!