Sobota ostatnim dniem obozu AP Marko-Gol w Człuchowie

Dzieci wracają zdrowe do domów i są gotowe do wakacji!

3 lipca 2021 r., Człuchów

Sobotni poranek wolny był od zaprawy porannej, a dzieci Akademii Piłkarskiej Marko-Gol obudziły głośne dźwięki muzyki i słowa "... Całą noc tańczy ze mną cały skład, to nasz lot tak to robi ekipa, całą noc nie musisz o nic się bać....", piątkowy przebój na ognisku grupy Ekipa!

Dzieci momentalnie podrywały się z łóżek i po chwili za trenerem przez pierwsze i drugie piętro aż na parter wędrował podrygujący w rytmie wąż tańczących maluchów!

Po śniadaniu zaczęło się pakowanie i oczekiwanie na przyjazd po odbiór dzieci przez rodziców.

Nim to nastąpiło w świetlicy odbyło się uroczyste podsumowanie obozu.

Najpierw każdy z uczestników otrzymał swój indywidualny upominek. Następnie zostały wręczone nagrody dla Najlepszego Uczestnika (Piter) i Najczystszego Pokoju (ex aequo nr.2: Nela i Lena oraz nr.5: Miki, Maciek, Rogaś i Marcel). Dodatkowo nagrodę otrzymał "Mistrz Tańca" (Janek) i "Pozytywnie Chory na Grę w p.n." (Wiktor).

Końcowym akcentem odprawy było ogłoszenie i wręczenie nagród... zakończenia sezonu 2020/21!

Ze względu na pandemie koronawirusa covid-19 w kwietniu rozgrywki ligowe zostały zawieszone i przełożone na czerwiec. Ostatni turniej odbył się dopiero 26 czerwca i dlatego zakończenie zostało przesunięte na obóz tym bardziej, że większość wyróżniających się małych piłkarzy AP Marko-Gol wyjechała do Człuchowa.

Ci, którym plany związane z uczestnictwem w wyjeździe przeszkodziły urlopy z rodzicami lub wyjazdy kolonijne, nagrody odbiorą po powrocie do treningów w sierpniu lub wrześniu.

Pilnie i sumiennie trenujące przez cały sezon dzieci oraz te, które wyróżniały się nie tylko na treningach, ale także na turniejach i w grach ligowych, zostały ukoronowane nagrodami indywidualnymi. Były też medale! W rozgrywkach turniejowych lig PZPN Akademia Piłkarska Marko-Gol miała w sezonie 2020/21 cztery drużyny, z których trzy uplasowały się na "pudle"! Złoto zdobyła najmłodsza drużyna skrzatów rocznika 2014 (po raz drugi z rzędu), srebro najstarsza orlików rocznik 2010, a brąz żaki rocznika 2012. Brawo!!!

Rodzice odebrali dzieci całe i zdrowe (otarcia i siniaki to normalność gier i treningów) i mamy nadzieję, że zadowolone.

Usta im się nie zamykały, gdyż każdy miał o czym opowiadać. Ogrom zajęć i mnóstwo zdarzeń przez osiem dni to tematy rozmów na całe wakacje.

Wszystkim dzieciom i ich rodzinom Akademia Piłkarska Marko-Gol życzy udanych wakacji i zdrowych powrotów do szkoły i na zajęcia treningowe, które zostaną wznowione w sierpniu i wrześniu.

O szczegółach będziemy informować elektronicznymi wiadomościami!