[POWOŁANIA] R-2008 zagra w Ogólnopolskim Turnieju APaCze Cup

[AKTUALIZACJA, Powołania]
Drużyna Skrzatów rocznik 2008 zagra w Ogólnopolskim Turnieju APaCze Cup

21 lutego 2015, Człuchów

[15.02.2015] Miło nam zakomunikować, że wczoraj późnym wieczorem przyszło do naszej Akademii interesujące zaproszenie z Człuchowa na bardzo prestiżowy Ogólnopolski Turniej rocznika 2008 APaCze Cup, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 lutego w hali MOSiR Człuchów, przy ul. Koszalińskiej 2.
Zbiórka o godzinie 10:25.

Nasza drużyna otrzymała zaproszenie w nagrodę za ubiegłoroczny sukces naszych 7-latków, kiedy to zadobyliśmy znakomite, trzecie miejsce i wracaliśmy z brązowymi medalami na szyi a Tomek Filipek ze statuetką najlepszego golkipera [Relacja ...].

Na turniej zostali powołani zawodnicy:

1. Kuba Bawor (kapitan) K,
  2. Filip Tymański K,
  3. Kacper Gronke K,
  4. Jeremi Iwanicki K,
  5. Kuba Jendrzejewski R,
  6. Marcel Bączyński B,
  7. Szymon Dziedzia B,
  8. Mateusz Toruński B.
  9. Sebatian Stanisławski.

Godzina zbiórki w hali MOSiR w Człuchowie: 10:25.

Szczegóły naszych gier:

• godz. 9:39 (trwają negocjacje aby opóźnić ten mecz) - AP Człuchów
  • godz. 10:50 - Juventus Bydgoszcz
  • godz. 12:02 - Junior FA Przechlewo
  • godz. 12:56 - Gwardia Koszalin
  • godz. 13:32 - Beniaminek Starogard Gd
  • godz. 13:59 - AP Człuchów

W grupie A wystąpią: AP Człuchów Biała, Gryf Słupsk, AP Reiss Szczecinek, Bałtyk Gdynia i Gryfusie Polonia Bydgoszcz.

Obsada jest więc bardzo silna i interesująca jak na ten rocznik, a Gryf, Bałtyk i Beniaminek są nam już dobrze znane.

Rodzice dzieci, którzy mają inne plany i nie będą mogli być proszeni są o jak najszybsze info. Prosimy o przygotowanie 35 PLN wpisowego na nagrody i wyróżnienia przygotowane przez organizatorów, oraz na obiad który będą zawodnicy mieli w tamtejszej stołówce.

Więcej aktualności ...