[Piszą o nas] - Jeszcze tylko dziś do północy można głosować w naszym plebiscycie na najpopularniejszych: sportowca, trenera i drużynę powiatu gdańskiego

[Piszą o nas] - Jeszcze tylko dziś do północy można głosować w naszym plebiscycie na najpopularniejszych: sportowca, trenera i drużynę powiatu gdańskiego
Czytelnicy wybiorą tych, którzy powalczą w etapie wojewódzkim

Tych, którzy jeszcze nie wzięli udziału w naszej zabawie, zapraszamy na powiatowy jej finał.
Jeszcze tylko dzis do północy mozna głosować na swych faworytów w najstarszym na Pomorzu, tym razem już 62. Plebiscycie „Dziennika Bałtyckiego” na Najpopularniejszego Sportowca, Najpopularniejszego Trenera i Najpopularniejszą Drużynę 2014 roku. Wystarczy wysłać SMS-a na nr 72355 podając w treści na kogo głosujemy.

Pierwszy etap plebiscytu odbywa się we wszystkich powiatach naszego województwa oraz w Trójmiescie. Laureaci SMS-owego głosowania w każdym z tych powiatów oraz z Gdańska, Sopotu, Gdyni i Rumi, awansują do drugiego regionalnego etapu plebiscytu, który rozpocznie się w grudniu. Każdy z kandydatów zachowa wszystkie głosy, które otrzymał w etapie powiatowym.

Niezależnie odwyboru Czytelników, Sportowca Roku 2014 wybierze także kapituła pod przewodnictwem Marszałka województwa pomorskiego.
Wszyscy zwycięzcy z powiatów zostaną zaproszeni na transmitowaną na żywo 9 stycznia Telewizji Gdańsk galę Sportowiec Pomorza 2014.

Z doświadczenia wiemy, że właśnie w końcowej fazie głosowania w poszczególnych powiatach Państwa faworyci otrzymują najwięcej głosów. Tak było w poprzednich edycjach naszego plebiscytu i zwykle w wieczór kończący głosowanie kandydaci do zwycięstwa otrzymywali wiele głosów. Czy tak będzie również dzisiaj? To zależy od naszych Czytelników.

Źródło: Dziennik Bałtycki, Echo Pruszcza

Przypominamy, że aktualne wyniki głosowania można śledzić tutaj:

​(MR)

Więcej aktualności ...

Powiązany artykuł: http://marko-gol.futbolowo.pl/news/article/2-nominacje-dziennika-baltyckiego-dla-ap-marko-gol