Młodsze orliki i starsze żaki AP Marko-Gol zwycięsko zakończyły sezon PZPN U-10 i U-9

Roczniki 2013 i 2014 udanie zamknęły sezon rozgrywek turniejowych E2 i F1

11 czerwca 2023 r., Gdańsk

Miniona niedziela zakończyła zmagania drużyn Akademii Piłkarskiej Marko-Gol w oficjalnych rozgrywkach turniejowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej sezonu 2022/23.

Kadra Powiatu Gdańskiego AP Marko-Gol (11 zawodników z Kolbud, 6 z Borkowa i 4 z Różyn) wystąpiła w turniejach na sztucznej trawie w Gdańsku Nowym Porcie przy ul. Wyzwolenia 8 i na starym stadionie Lechii w Gdańsku przy ul. Traugutta 29.

Obydwie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze i zwycięsko zakończyły rywalizację za co wszystkim należą się wielkie brawa!

Pokaz ofensywnej gry, zdobywane gole oraz radość z uczestnictwach w tych wydarzeniach była nagrodą i spełnieniem dla małych piłkarzy.

Kadra AP Marko-Gol U-10 z turnieju w Gdańsku:

• Antoni Mroczek (kapitan, 1 asysta),
  • Marcel Trela,
  • Jakub Lorek (4 gole, 1 asysta),
  • Olaf Cholkowski (2 gole),
  • Adam Brozdowski (1 gol, 3 asysty),
  • Bartek Michałowski,
  • Kacper Nijak (5 goli, 1 asysta),
  • Amelia Stręciwilk,
  • Oliwier Wilczopolski (2 asysty),
  • Tymon Kass (1 asysta),
  • Hubert Niemcunowicz (1 asysta).

Kadra AP Marko-Gol U-9 z turnieju w Gdańsku:

• Jakub Wiśniewski (kapitan, 9 goli, 2 asysty),
  • Xavier Olejniczuk (3 gole, 2 asysty),
  • Wojtek Gajewski,
  • Oskar Żurawski,
  • Robert Kisłowski (1 gol, 1 asysta),
  • Aleks Węgierski,
  • Bruno Mierzwiński,
  • Gucio Miga,
  • Hubert Kosiński,
  • Jan Andrychowski.

Oficjalne rozgrywki zakończyły sezon i przed dziećmi teraz wyjazd na obóz sportowy do Człuchowa zaraz po zakończeniu roku szkolnego.